O firmie

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, założoną jako przedsięwzięcie rodzinne. Na rynku usług księgowych funkcjonujemy od 1996 roku. Nasza siedziba mieści się w Komorowie, filie w Grodzisku Mazowieckim oraz Wólce Kosowskiej.

Rozpoczynaliśmy działalność jako biuro rachunkowe. Zajmowaliśmy się głównie świadczeniem usług księgowych i tak jest do dzisiaj. Wraz z rozwojem rynku usług księgowych rozwijaliśmy się także i my. Aktualnie poza specjalizacją w prowadzeniu ksiąg oraz książek przychodów i rozchodów świadczymy usługi kadrowo-płacowe, doradztwa podatkowego, przygotowujemy biznesplany, wnioski kredytowe, oferty dla Narodowego Funduszu Zdrowia, rozliczamy projekty unijne, wykonujemy przeglądy ksiąg, organizujemy księgowość na miejscu w firmie Klienta, wspieramy od strony księgowej firmy w trakcie przekształceń. Dla zapewnienia kompleksowej obsługi Klientów współpracujemy ze sprawdzoną kancelarią prawną.

Podejmując się prowadzenia księgowości dla naszych Klientów zdejmujemy z nich ryzyko związane z poprawnym rozliczeniem podatków i przejmujemy je na siebie. Niezwykle istotne jest dla nas rzetelne i wiarygodne przedstawianie danych finansowych naszych Klientów, ponieważ zapewnia to zarówno im, jak i nam bezpieczeństwo prowadzenia działalności gospodarczej. Cieszymy się, że naszą wiedzą i doświadczeniem możemy wesprzeć ludzi przedsiębiorczych, którzy podjęli ryzyko prowadzenia własnych firm.